Kancelaria Doradztwa Podatkowego Dr Ewelina Skwierczyńska

Szkolenia wewnętrzne i otwarte z zakresu prawa podatkowego

Naszą specjalnością jest nie tylko doradztwo w zakresie prawa podatkowego czy wykonywania audytów w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach. Oferujemy również przeprowadzenie profesjonalnych szkoleń otwartych i zamkniętych - w ciągu blisko 8 lat przeprowadziliśmy ich łącznie już ponad 400. Oznacza to, że posiadamy niezbędne doświadczenie nie tylko w zakresie merytoryki, ale również przystępnego przekazywania wiedzy grupom o różnej wielkości, a także składających się z bardzo zróżnicowanych osób (pod względem kwalifikacji czy stanowiska).


Szkolenia otwarte

Dysponujemy centrum konferencyjnym we Wrocławiu (moreflow Hubska Business Space), gdzie regularnie organizujemy szkolenia otwarte z zakresu prawa podatkowego. Są to nowoczesne pomieszczenia wyposażone w niezbędne oprzyrządowanie multimedialne, co zdecydowanie ułatwia podzielenie się wiedzą w przypadku większych grup. Obejmuje to zarówno projektory i duże ekrany, jak i odpowiednie nagłośnienie. Liczba miejsc jest zawsze ograniczona, dlatego niezbędne jest wcześniejsze zapisanie się na jedno ze spotkań otwartych.


Szkolenia wewnętrzne (zamknięte)

Szkolenia zamknięte (wewnętrzne) z zakresu prawa podatkowego organizujemy dla firm, którym zależy, aby:

  • większa liczba pracowników mogła jednocześnie uczestniczyć w spotkaniu,
  • osoby zostały przeszkolone z określonego tematu,
  • wiedza została przekazana w bardziej indywidualny sposób, uwzględniający możliwość uzyskania odpowiedzi na bieżąco, dopasowanych do problemów przedsiębiorstwa (czasami są to dane poufne, stąd też forma spotkania otwartego nie jest optymalna).

Tematyka

W przypadku szkoleń zamkniętych tematyka jest zawsze ustalana indywidualnie z przedsiębiorstwem. Mogą to być tematy ogólne z zakresu nowych lub istniejących praw podatkowych bądź rozwiązywanie konkretnych problemów czy spotykanych sytuacji. Spotkania otwarte zawsze posiadają ustaloną wcześniej tematykę, termin oraz liczbę miejsc. W celu poznania harmonogramu lub zapisu na konkretną datę oraz zakres spotkania, zachęcamy do indywidualnego kontaktu.

Wróc do strony głównej

Kontakt

TAX-ES Kancelaria doradctwa podatkowego dr Ewelina Skwierczyńska
numer wpisu 13208

Kontakt

  • CENTRUM KONFERENCYJNE
  • moreflow Hubska Business Space
  • ul. Hubska 52/14
  • 50-502 Wrocław