Kancelaria Doradztwa Podatkowego Dr Ewelina Skwierczyńska

Doradztwo podatkowe

Klientom zarówno indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym zapewniamy doradztwo podatkowe. Dlatego zamiast głowić się nad zawiłościami prawa podatkowego zarówno polskiego, jak i międzynarodowego, które podlegają nieustannym zmianom i nowelizacjom, warto skorzystać ze wsparcia kancelarii, która pomoże rozwiązać problemy i wątpliwości podatkowe różnego typu. Pozwoli to zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze. Doradca dobierze najkorzystniejsze rozwiązania dla klienta, pozwoli też uniknąć kosztownych pomyłek we wszelkiego rodzaju transakcjach oraz rozliczeniach.

Na bieżąco śledzimy zmiany w zapisach prawnych oraz systemach rozliczeń, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z regulacjami i możemy zaproponować klientowi najbardziej optymalne rozwiązanie. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób prowadzących, jak i planujących działalność gospodarczą.

KLIENT BIZNESOWY

Kancelaria doradztwa podatkowego we Wrocławiu pomoże w podjęciu decyzji o najodpowiedniejszej formie prowadzenia działalności oraz rozliczeń. Pomoże również przy sporządzaniu corocznych/kwartalnych/miesięcznych rozliczeń z uwzględnieniem możliwych ulg i odliczeń. Wyszukujemy rozwiązania mające na celu optymalizację zysku klienta.

W ramach doradztwa podatkowego kancelaria oferuje ponadto wewnętrzne i otwarte szkolenia dla przedsiębiorców oraz pracowników, sporządzanie opinii, przeprowadzanie audytów, analizę dokumentacji oraz transakcji, a także sporządzanie pism procesowych oraz skarg do sądów administracyjnych.

KLIENT INDYWIDUALNY

W ramach prowadzonej praktyki nasza kancelaria doradztwa podatkowego we Wrocławiu oferuje wsparcie również osobom nieprowadzącym jakiejkolwiek działalności gospodarczej. Klienci indywidualni mogą liczyć na pomoc w zakresie spraw związanych z PIT-em, VAT-em, a także z opodatkowaniem spadków i darowizn, dochodów z zagranicy, dochodów z najmu bądź zbycia nieruchomości i nie tylko.

Konsultacja we wrocławskiej kancelarii obejmuje analizę sytuacji, przedstawienie możliwych rozwiązań wraz ze wskazaniem rekomendowanej opcji oraz przedstawieniem ryzyka i korzyści związanych z wyborem każdej z przedstawionych możliwości. W razie potrzeby doradca zajmie się również sporządzeniem stosownych pism, wniosków bądź też deklaracji.

Oferta kancelarii oraz zakres podjętych czynności zależy od indywidualnego charakteru sprawy oraz oczekiwań klienta. Dlatego celem skorzystania z konsultacji konieczne jest wcześniejsze umówienie spotkania drogą telefoniczną bądź mailową wraz z podaniem informacji na temat celu spotkania.

Wróc do strony głównej

Kontakt

TAX-ES Kancelaria doradctwa podatkowego dr Ewelina Skwierczyńska
numer wpisu 13208

Kontakt

  • CENTRUM KONFERENCYJNE
  • moreflow Hubska Business Space
  • ul. Hubska 52/14
  • 50-502 Wrocław